Sběr vršků z PET láhví na pomůcky nemocným dětem
Rozhodli jsme se pomoci nemocným dětem sběrem vršků z PET lahví na pomůcky, které jim usnadní život, připojte se k nám. Abychom pomoc co nejvíce zefektivnili, začínáme sbírat i staré či rozbité mobily.

Sběrem vršků z PET lahví se na internetu zabývá již mnoho rodičů nemocných dětí. Rádi bychom pomohli a spolu s Vámi bychom víčka z PET láhví u nás sbírali. Při velkém množství se pak vršky předají maminkám nebo firmě ke zpracování, která dětem, pro které sbíráme, pošle peníze na pomůcky k usnadnění pohybu apod. Za staré i nefunkční mobily, které donese maminka nemocného dítěte od nás dostane 10 Kč/ks (musí se jednat o mobilní telefony, ne domácí přenosné telefony). Mohou být rozbité, zastaralá, klidně bez baterií.

Prosím tedy o sbírání a donesení víček PET k nám do prodejny na Zámeckou 4, Brno Chrlice, pokud chcete pomoci.

Děkuji všem, kteří se zapojí sběrem PET uzávěrů a podpoří tak tuto pomoc potřebným.

Lukášek Škoda
LUKÁŠEK ŠKODA bydlí v Lukově na Vysočině společně se mnou maminkou, tátou a mladším bráškou Tomáškem. Narodil se předčasně a to o celé tři měsíce dříve s porodní váhou 790g a 33cm.
Dlouhou dobu  strávil v nemocnici v inkubátoru, nedokázal  dlouho sám dýchat....V nemocnici mu praskla v hlavičce cévka a tím pádem dostal na celý svůj život diagnózu DMO - těžká kvadruparetická forma (což znamená těžké postižení všech končetin).
V nemocnici prodělal i trombózu dolní duté žíly, funguje mu jen jedna ledvina. Má těžkou mentální retardaci, je ve svých skoro devíti letech je na úrovni půl ročního miminka. Lukášek se sám neotočí, nesedí a už vůbec nechodí. Je odkázán na pomoc druhých a ke svému, spokojenému životu potřebuje mnoho pomůcek.
Nyní jsme se rozhodli, protože už je velký kluk, pořídit mu invalidní vozíček. Proto jsme uspořádali  pro Lukáška sbírku víček z Pet lahví.

Více informací o Lukáškovi najdete na  www.lukasskoda.webnode.cz
 
Děkuji za Vaši pomoc Katka 
pet víčka

pet víčka

pet víčka

Dominička Palkechová
DOMINIKA PALKECHOVÁ má 9 let, je z Rakvic a je upoutaná na invalidním vozíku.Dominika se narodila ve 27 týdnu těhotenství Její  diagnoza je  DMO těžká spastická dipareza což znamená  ( dětská mozková obrna) mentální retardace, postižen všechny čtyři končetiny.
Dominička je usměvavá holčička i přes její postižení se moc snaží i když je to pro ní těžké. Začala jsem sbíráme víčka s pet lahví na její léčbu do Klimkovic kde je nová terapie a mohla by zlepšit její zdravotní stav.

Vše se dozvíte také na našich strankách www.dmo.estranky.cz
 
Děkuji za Vaši pomoc Vladislava
 
pet víčka

pet víčka

pet víčka

Nelinka Möllerová
NELINKA MöLLEROVÁ má 5 let a bydlí s maminkou a sourozenci v Žatci. V 17 měsících lékaři po lumbální punkci ve Fakultní nemocnici na Karlově v Praze stanovili diagnózu SMAII. Spinální muskulární atrofie typ II je nemoc svalů. Může postihnout miminko, ale dokáže nečekaně překvapit i v dospělosti. Je to genetické progresivní onemocnění svalstva, které je v současné době neléčitelné a stav se postupně zhoršuje.
Případná finanční pomoc je možná na účet Nelinky na č.ú. 2633597133/0800.

Více informací o Nelince, jak se dá ještě pomoci najdete na webu: nelinka-mollerova-smoulinka.webnode.cz

Děkuji za Vaší pomoc Jana
pet víčka

pet víčka

sbíráme pet víčka pro nemocné děti

Protože sbírání vršků je velmi zdlouhavá záležitost a nemocných dětí, které potřebují Vaší pomoc, je opravdu hodně, rozhodli jsme se zveřejnit i další dítka, kterým můžete pomoci sbírat. Protože každá sbírka probíhá jinde a není zrovna ekonomické vršky posílat poštou, je možné, že zrovna poblíž Vás bude nějaká sbírka PET víček, kde můžete pomoci.
My sbíráme nadále pro Nelinku, Dominičku a Lukáška, bohužel víc nezvládneme, ale alespoň zveřejněním dalších dětí můžeme trochu pomoci. Přeji pěkný den a děkuji všem, co nejsou lhostejní pomoci dětem. Jiří Fojtík

NIKOLKA BÁRTLOVÁ se nám narodila císařským řezem a měla srdeční zástavu. Při oživování jí praskly cévky v hlavičce a ucpaly mokovod. Následkem toho vznikl hydrocefalus, což znamená, že v hlavě se začal hromadit mozkomíšní mok. Kvůli jeho regulaci má teď Nikolka voperovaný do těla "šantík" tedy hadičku, která nadbytečný mok z hlavy odvádí pryč. Další potíže se odvíjejí od zástavy srdce při narození. Nyní jsou Nikolce 2 roky a pohybově toho moc nezvládne,ale pevně věřime že se vše v dobré obrátí. Mimo hydrocefalu se obevili další postižení. Proto musí Nikolka docházet pravidelně na speciální cvičení Vojtovou metodou.

Sběrem víček PET lahví jí může pomoci každý z nás. Za kilo víček dostane Nikolka 6-7 Kč. Tyto peníze ji pomůžou aspoň trochu usnadnit život.

Více informací o Nikolce najdete na:
http://bartlovanikolka-cz.webnode.cz/
pet víčka dětem

pet víčka dětem

pet víčka dětem
VÝKUP PC, ELEKTRO A PC BAZAR, PC SERVIS
tel: +420 725 322 847, mail: fojtik@klimakom.cz
Klimakom Energy a.s., Jiří Fojtík, Zámecká 4, Brno - Chrlice, 643 00

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU:

Opište prosím kontrolní kód "3530"
© copyright (2012 - 2017) Veškerý obsah na tomto webu www.vykup-pc.cz je chráněn podle autorského zákona. Jakékoliv kopírování a šíření obsahu bez souhlasu majitele webu bude bráno jako protiprávní jednání a bude proti němu takto přihlíženo.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one