Nový newsletter - www.vykup-pc.cz prosinec 2013

Nový newsletter - www.vykup-pc.cz prosinec 2013

Dobrý den,
přinášíme nové informace týkající se výkupu počítačových komponent, počítačů, notebooků a elektrosoučástek.
Nově jsme byli nuceni aktualizovat ceny počítačových komponent a starých nefunkčních počítačů, u elektrosoučástek byly ceny až na menší změnu u tantalových kondenzátorů zachovány i přes nepříznivý vývoj trhu s cenami drahých kovů a snižování podílu starších pc dílů (novější pc komponenty obsahují menší podíl drahých kovů).
Aktuální ceník naleznete jako vždy na našem webu: www.vykup-pc.cz v záložce nahoře, nově po najetí myší se rozbalí možnosti, kde si můžete vybrat přímo kategorii, kterou hledáte, usnadní se tak vyhledávání.
V případě zájmu o náhradní díly nebo servis počítačů poskytujeme přímo na webu nové služby.
Otevírací doba je zachována beze změn, výkup a prodej bude opět zahájen v roce 2014 od 4.ledna. V tomto roce budeme mít již zavřeno.
pc bazar eshop

pc bazar eshop

pc bazar eshop
V naší nabídce naleznete plně funkční notebooky, monitory, počítače se zárukou skrytých vad. Zboží je použité. V nabídce se také nachází náhradní díly do počítačů. Více v záložce PC bazar - eshop.
Vykupujeme také dvoujádrové notebooky. V případě, že projdou testy (na testování si bereme 3 pracovní dny), za plně funkční a kompletní dvoujádrový notebook včetně adaptéru nabízíme od 1500 kč, v případě nefunčního harddisku bude cena poměrově snížena.
 
Přejeme Vám krásné prožití svátků vánočních a úspěšný nový rok. Budeme se těšit na další spolupráci a Vaší návštěvu v prodejně v Brně Chrlicích.

Jiří Fojtík
15.12.2013 14:11:45
surpan
VÝKUP POČÍTAČŮ A ELEKTRO
Electronic Waste Recycling s.r.o., IČO: 25526162
Měnín 433, tel: 703 648 994
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
© copyright (2019) Veškerý obsah na tomto webu www.vykup-pc.cz je chráněn podle autorského zákona. Jakékoliv kopírování a šíření obsahu bez souhlasu majitele webu bude bráno jako protiprávní jednání a bude proti němu takto přihlíženo.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one